بایگانی بخش اخبار کتابخانه

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 28 | تعداد کل بازدید های مطالب: 4,097 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ -

تبریک هفته کتاب، کتاب‌خوانی و روز کتابدار (۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱)

 ۲۴ آبان؛ روز کتاب و کتاب‌خوانی نامگذاری شده تا بهانه‌ای باشد برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و افزایش سطح سواد عمومی جامعه. جامعه‌ای که کتاب نخواند قدرت تفکر و تحلیل را از دست می‌دهد و آمادگی پذیرش هر دروغ و ظلمی را خواهد داشت... هفته کتاب ، با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از بیست‌ویکم تا بیست‌و‌هفتم آبان ماه ۱۴۰۱ در سراسر کشور برگزار می‌شود. نام‌گذاری روزهای هفته کتاب به شرح زیر است: شنبه بیست‌ویکم آبان ماه: کتاب، دانش‌آموز، آینده  یک‌شنبه بیست‌ودوم آبان ماه: کتاب، خانواده، زندگی آگاهانه دوشنبه بیست‌وسوم آبان ماه: کتاب، دانشجو، پیشرفت دانش‌بنیان سه‌شنبه بیست‌وچهارم آبان ماه: کتاب، کتابخوانی و کتابدار چهارشنبه بیست‌وپنجم آبان ماه: کتاب، رسانه و زبان‌فارسی  پنج‌شنبه بیست‌و‌ششم آبان ماه: ناشران، کتابفروشان و ارکان صنعت نشر جمعه بیست‌و‌هفتم آبان ماه: کتاب، ورزش و جوانمردی به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار این روز را، به تمامی کتابداران و همه کارکنان شاغل در کتابخانه‌ها تبریک عرض نموده و برای همه عزیزان، سلامتی و موفقیت روزافزون آرزومندم.

img_yw_news
دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱ -

برگزاری نمایشگاه تازه های کتابخانه های دانشگاه

نمایشگاه تازه های کتاب ۱۴۰۱ ضمن گرامی داشت آغاز هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر  به اطلاع می رساند کتابخانه مرکزی دانشگاه در راستای بروزرسانی مجموعه منابع جهت پاسخ به نیاز اطلاعاتی استفاده­ کنندگان اقدام به تهیه و خرید عناوین تخصصی نموده­ است و  نمایشگاهی  از منابع خریداری شده با ارائه ۶۳۶ عنوان منبع لاتین و فارسی،  از مورخ ۵ لغایت ۱۲ شهریورماه در طبقه همکف کتابخانه مرکزی دایر می باشد. بازدید از این نمایشگاه در روزهای کاری ساعت ۸ الی ۱۵ می باشد.  

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ -

نمایه مجله Journal of Research Development in Nursing and Midwifery در پایگاه معتبر بین المللی Scopus

 مجله Journal of Research Development in  Nursing and Midwifery (J Res Dev Nurs Midw)   دانشگاه علوم پزشکی گلستان، که در نمایه نامه Scopus نمایه گردیده است. پایگاه اطلاعاتی مذکور طی اطلاعیه‌ای ضمن اعلام مطلب فوق، مجله مذکور را یک محصول خوب به زبان انگلیسی و با همکاران بین‌المللی در زمینه‌های پرستاری و مامایی برای تولید محتوا عنوان کرده و از نظر تخصصی آن را مورد توجه قرار داده است. این مجله اولین مجله از مجلات دانشگاه علوم پزشکی گلستان و سومین مجله در سطح استان گلستان است که در نمایه نامه Scopus نمایه گردیده است. این مجله آمادگی دریافت مقالات علمی اصیل پژوهشی اعضای محترم هیأت علمی، محقیین و دانشجویان را اعلام دارد.   

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ -

برگزاری نمایشگاه تازه های کتابخانه دانشگاه

 نمایشگاه تازه های کتاب ۱۴۰۰ کتابخانه مرکزی دانشگاه در راستای بروزرسانی مجموعه منابع جهت پاسخ به نیاز اطلاعاتی استفاده­ کنندگان اقدام به تهیه و خرید عناوین تخصصی نموده­ است و  نمایشگاهی  از منابع خریداری شده با ارائه ۳۱۷ عنوان منبع لاتین و فارسی،  از مورخ ۱۲ لغایت ۲۰ بهمن ماه در طبقه همکف کتابخانه مرکزی دایر می باشد. بازدید از این نمایشگاه در روزهای کاری ساعت ۸ الی ۱۴ می باشد.

img_yw_news
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ -

اعمال جریمه دیرکرد

قابل توجه اعضای محترم کتابخانه های دانشگاه  به اطلاع می رساند جریمه دیرکرد کتب امانتی از اول بهمن ماه ۱۴۰۰ اعمال خواهد شد لذا نسبت به برگشت کتب خود در تاریخ مقرر دقت لازم را به عمل آورید.

img_yw_news
سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ -

تقویم زمانی و عناوین هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ با شعار (پژوهش و فناوری، پشتیبان تولید) از ۱۳ الی ۱۹ آذرماه در استان‌ها و از ۲۰ الی ۲۶ آذرماه در سطح ملی برگزار می‌شود. یکی از رویدادهای مهم هفته پژوهش و فناوری برگزاری بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار است که همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ آذرماه، شاهد برگزاری آن خواهیم بود. بر این اساس روزهای هفته پژوهش و فناوری به این شرح نامگذاری شده است؛ ۲۰ آذرماه که نخستین روز هفته پژوهش و فناوری است به نام ” پژوهش و فناوری، مدرسه و دانشگاه” نامگذاری شده است و نواختن زنگ پژوهش در مدارس و معرفی دانش آموزان برتر پژوهشگر از مهتمرین برنامه‌های این روز است. یکشنبه ۲۱ آذرماه، دومین روز این هفته “پژوهش و فناوری؛ توسعه مرجعیت و دیپلماسی علمی” عنوان انتخاب شده برای این روز است و دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری برنامه‌های اختصاصی خود را در این روز انجام می دهند. “پژوهش و فناوری؛ پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید ” عنوان سومین روز هفته پژوهش و فناوری امسال است. عنوان انتخاب شده برای چهارمین روز” پژوهش، فناوری و اثربخشی اجتماعی” است و آیین افتتاح بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار در این روز برگزار می شود. روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه که پنچمین روز هفته پژوهش و فناوری است با عنوان” پژوهش، فناوری، علوم انسانی و علوم پایه” نامگذاری شده است و در برنامه‌های این روز بر توسعه علمی و مشارکت در پاسخگویی به نیازهای جامعه تاکید می شود. روز پنچشنبه ۲۵ آذرماه که روز ملی پژوهش است با عنوان “بزرگداشت، پژوهشگران و فناوران” نامگذاری شده است و پژوهشگران و فناوران برتر کشور در این روز معرفی و تجلیل می شوند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ -

ثبت نام اولیه جهت عضویت درکتابخانه دانشگاه

به اطلاع می رساند با توجه به اینکه ثبت نام اولیه جهت عضویت در کتابخانه های دانشگاه به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. ضروریست قبل از ورود به سامانه ثبت نام، فایل اسکن شده عکس خود را تهیه نموده و پس از مطالعه کامل راهنما فرم اطلاعات خواسته شده را تکمیل و درخواست عضویت داده و سپس به صورت حضوری مراجعه نمایید. آدرس نرم افزار جامع کتابخانه ای آذرسا جهت ثبت نام و عضویت Azarsa.gouma.ac.ir شایان ذکر است راهنمای ثبت نام و عضویت بر روی وبسایت کتابخانه مرکزی قسمت راهنماهای نرم افزار وجود دارد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ -

تبریک روز کتابدار

بی گمان، هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتابداری نیست؛ چرا کـه کتاب، مایه آرامش روحی انسان و کتابدار ضامن سلامت کتاب ها اسـت. کتاب سالم همدمی اسـت کـه اندوه انسان را می زداید و مطالعه کننده را از تنهایی در می آورد و بـه او حکمت های‌ جان پرور می آموزد و بـه همین دلیل کتابدار قابل احترام اسـت روز جهانی کتابدار مبارک.

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ -

شاخص جدید Journal Citation Indicator

شرکت کلاریویت شاخص جدیدی ارائه داده به نام JCI یا journal citation indicator که میزان استنادات و مقالات نرمال شده مجلات را نشان می‌دهد. این شاخص برای همه نمایه‌نامه‌های هسته WoS ارائه می‌شود و ربطی به ایمپکت فاکتور یا JIF ندارد. تاکید می‌شود ایمپکت فاکتور شاخصی است که تا به امروز تنها برای مجلات ایندکس شده در دو نمایه نامه ‏science citation index expanded و‏social science citation index ارائه می‌شود. شرکت کلاریویت هم اکنون نسخه جدید JCR در سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده است. داده‌های این گزارش و به روزرسانی آن حاوی داده‌های استنادی سال ۲۰۲۰ است.  در این نسخه جدید، داده‌های مربوط به شاخص جدید JCI نیز معرفی شده است. این شاخص با نرمال‌سازی نرخ متنوع انتشار و استناد در رشته‌های مختلف، یک شاخص واحد در سطح ژورنال ارائه می‌دهد که می‌تواند به راحتی در بین رشته‌های گوناگون تفسیر و مقایسه شود. این شاخص جدید برای کلیه مجلات موجود در مجموعه هسته WoS از جمله آن‌هایی که فاقد شاخص ضریب تأثیر ژورنال یا JIF  هستند، محاسبه می‌شود که در ژوئن ۲۰۲۱  در نسخه جدید JCR منتشر خواهد شد. شاخص جدید معرفی شده این نیاز را برای ارزیابی ژورنال برآورده می‌کند، که با ارائه یک عدد نهایی، ویژگی‌های خاص رشته‌های مختلف و انتشارات آن‌ها را در بر می‌گیرد. اگرچه محاسبات موجود در شاخص جدید پیچیده است و به قدرت محاسباتی قابل توجهی نیاز دارد، اما نتیجه نهایی این شاخص و کاربرد آن ساده است. شاخص مذکور یک مقدار واحد است که تفسیر و مقایسه آن را  آسان می‌کند، مکمل شاخص‌های فعلی در سطح ژورنال است و از استفاده درست و مسئولانه از شاخص‌های علم‌سنجی حمایت می‌کند. در حقیقت، این شاخص جدید یک معیار نرمال شده در سطح رشته از تأثیر استنادی را ارائه می‌کند که مقدار یک به این معنی است که در مجله ، مقالات منتشر شده تعدادی استناد برابر با میانگین تعداد استنادها را در آن گروه موضوعی دریافت کرده‌اند. اطلاعات بیشتر در  لینک زیر:  https://clarivate.com/webofsciencegroup/article/introducing-the-journal-citation-indicator-a-new-field-normalized-measurement-of- journal-citation-impact

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰ -

دسترسی مجدد به سامانه مشابهت یاب

به اطلاع اساتید و پژوهشگران دانشگاه می رساند با پیگیری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دسترسی اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به سامانه مشابهت یاب در آدرس https://ppc.research.ac.ir  جهت بررسی سرقت علمی مقالات انگلیسی فراهم شده است.  سامانه مشابهت یاب یکی از مجموعه سامانه های "نوپا" است که امکان بررسی و شناسایی سرقت علمی (Plagiarism) در مقالات و متون انگلیس را فراهم می آورد و به صورت رایگان در اختیار اعضای هیأت علمی قرار گرفته است. ورود به سامانه از طریق کدملی به عنوان شناسه و رمز عبور است. لازم به ذکر است رمز عبور ورود به این سامانه همان رمز عبور ورود به سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی است.

img_yw_news
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ -

برگزاری کارگاه

 کارگاه  تخصصی "نرم افزار پژوهشیار تکمیلی " با امتیاز پودمانی ویژه کتابداران  و کارشناسان پژوهشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه  مورخ۳۱ خرداد و۱ تیر ۱۴۰۰  راس ساعت ۸  با تدریس  مانا محمد حسینی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ -

درراستای تامین اطلاعات در زمینه coronavirus،پایگاه اطلاعاتی Elsevier مرکز اطلاعاتی رایگان ایجاد کرد

 Elsevier، به عنوان یک سیستم بین المللی در زمینه تجزیه و تحلیل اطلاعات، برای بهره مندی متخصصان مراقبت های بهداشتی، محققان پزشکی و عموم مردم، یک مرکز اطلاعاتی Novel Coronavirus را با اطلاعات رایگان به زبان انگلیسی ایجاد کرده است. این مرکز، مطالب مرتبط را از مجلات علوم پزشکی، کتاب ها، متخصصان بالینی و راه حل های اطلاعاتی Elsevier، به همراه منابع سایر ارائه دهندگان اطلاعات و سازمان های مهم بهداشت جمع آوری می کند. همچنین اطلاعاتی که بطور معمول توسط پزشکان و پرستاران استفاده می شود، به علاوه منابعی که به طور خاص برای بیماران و خانواده های آنها طراحی شده است، در دسترس است. تیم Elsevier در چین در حال تهیه یک مرکز اطلاعات مشابه برای وب سایت محلی خود است. این مرکز از ۲۷ ژانویه شروع به فعالیت کرده و توسط گروهی از پزشکان و متخصصان دیگر در Elsevier با جدیدترین اطلاعات تحقیقاتی و مبتنی بر شواهد موجود، بطور مداوم به روز می شود. این سایت همچنین به منابع معتبر دیگر، از جمله مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) و WHO پیوند دارد و همچنین سایت هایی برای سازمان های بهداشتی در کشورهای دیگر مبتلا نیز لیست شده است. 

img_yw_news
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ -

بازگشایی سالن مطالعه و مخزن کتابخانه مرکزآموزشی درمانی کودکان طالقانی

به اطلاع می رساند سالن مطالعه و مخزن کتابخانه مرکزآموزشی درمانی کودکان طالقانی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و نیز فاصله گذاری اجتماعی(در نحوه ی چینش صندلی ها)  بازگشایی گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ -

نمایه شدن مجلات علمی دانشگاه درپایگاه اطلاعاتی بین المللی سلامت

به اطلاع می رساند مجلات علمی دانشگاه در پایگاه اطلاعاتی بین‌المللی سلامت  CABI  (CABI - Global Health Database) نمایه شدند. دفتر مرکزی پایگاه اطلاعاتی CABI در کشور انگلستان و در شهر آکسفورد قرار دارد. یکی از معتبرترین پایگاه‌های علمی در رابطه با موضوع علوم حیاتی، کشاورزی (مهندسی کشاورزی و اقتصاد کشاورزی)، بیوتکنولوژی، علوم دامی، محیط زیست و بهداشت و سلامت جهانی است. این پایگاه بانک‌های اطلاعاتی کتابشناختی CAB Abs و Global Health از خلاصه مجله‌ها و منابع اینترنتی را شامل می شود. این پایگاه امکان دسترسی به ۱۰ میلیون چکیده مقاله در موضوعات ذکر شده برای کاربران فراهم می کند؛ و همچنین دسترسی به بیش از ۱۳۰۰۰۰ متن کامل مقالات، اخبار و گزارشات وجود دارد.  لازم به ذکر استیکی از فاکتورهای اصلی و مهم نمایه شدن مجلات در پایگاه استنادی Scopus ، نمایه بودن مجلات در این پایگاه است.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ -

چاپ رایگان مقالات حاصل از پایان نامه ها

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی ، پژوهشگران و محققین می رساند مجله JOURNAL OF VESSELE AND CIRCULATION زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی قم آمادگی خودرا جهت چاپ مقالات حاصل از پایان نامه های کارشناسی ارشد، دکتری و اعضای هیات علمی به صورت رایگان درزمینه های مختلف بیماریهای عروقی مغزی، قلبی ، عروق محیطی و سکته های مغزی و قلبی و بیماریهای حیطه گردش خون اعلام می دارد. آدرس وب سایت : http://jvessels.muq.ac.ir شماره تماس: ۰۲۵-۳۲۸۵۸۴۷۴

img_yw_news
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ -

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه توانمندسازی اساتید در تاریخ ۵ مرداد ماه ۹۹

به اطلاع می رساند دفتر توانمندسازی اساتید در نظر دارد کارگاه آموزشی با عنوان"داوری مقالات علمی و پاسخ به داوری مقالات علمی" را به صورت وبینار (غیرحضوری) ویژه اعضای محترم هیئت علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دستیاران تخصصی ؛ در تاریخ ۵/۵/ ۹۹ از ساعت ۱۰ لغایت ۱۳ برگزار خواهد شد. مدرس مبحث  داوری مقالات علمی: جناب آقای دکتر علی کبیر  سرپرست محترم مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی  دانشگاه علوم پزشکی ایران   مدرس مبحث پاسخ به داوری مقالات علمی: سرکار خانم دکتر میترا نوربخش دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران   جهت ورود به کارگاه در روز برگزاری لینک وبینار زیر را کلیک فرمایید. http://۱۰.۷۵.۱۰.۱۰۹/live  

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ -

بخشیده شدن جریمه تاخیر کتاب

به اطلاع مراجعین محترم کتابخانه می رساند افرادی که از اسفند ۹۸ کتاب امانت برده اند تا آخر خرداد ماه۹۹  مهلت دارند کتابهای امانتی را عودت داده و مبالغ جریمه تاخیری بخشوده شود.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ -

برطرف شدن مشکل دسترسی به pubmed

به اطلاع می‌رساند پیگیری‌های مداوم و مکرر مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت متبوع  برای رفع محدودیت دسترسی کاربران ایران به نسخه جدید بانک اطلاعاتی PubMed که برروی سرورهای شرکت Google میزبانی‌ شده است به نتیجه رسید و اکنون تمامی کاربران کشور می‌توانند بدون هرگونه مشکلی به نسخه جدید PubMed از طریق آدرس  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov دسترسی مستقیم پیدا کنند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ -

تغییر ساعت کاری

به اطلاع می رساند ساعت کاری کتابخانه از ساعت 7:30 الی 13 می باشد و در شیفت عصر خدمات امانت دهی داده نمی شود.

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ -

بازدید و پایش از کتابخانه

بازدید و پایش از کتابخانه توسط آقای دکتر زائری ( معاون آموزشی ) و دکتر ابراهیمی( معاون پژوهشی )مرکزآموزشی درما نی طالقانی کودکان  در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ بعمل آمد . طی این بازدید از مشکلات وکمبودها ونیازهای کتابخانه صحبت نمودند و تهیه  کتابهای فارسی و لاتین جدید و موردنیاز دانشجویان را قول دادند. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ -

برگزاری نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان

دبیر شورای سیاست‌گذاری و سخنگوی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از موکول شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: با مصوبه شورای سیاست‎گذاری، سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایوب دهقانکار با اعلام این خبر گفت: با عنایت به اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران ایجاد فضایی آرام و دلنشین، محیطی فرهنگی برای دوستداران و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و از سوی دیگر تقویت چرخه اقتصادی نشر کشور است، با لحاظ شرایط فعلی جامعه، شورای سیاست‎گذاری تاریخ ۲۶ فروردین ۹۹ را برای اجرای بهینه نمایشگاه کتاب مناسب ندانست و بر اساس مصوبه شورا زمان برپایی سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.   سخنگوی سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران افزود: با در نظر گرفتن مختصات نمایشگاه کتاب تهران، جمعیت میلیونی بازدید کنندگان و علاقمندان، حضور ناشران و مهمانان خارجی و  توجه به این اصل که هدف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپایی این نمایشگاه در فضایی به دور از هر گونه نگرانی و کمک به توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و رونق کتابخوانی در جامعه است، برگزاری آن در ابتدای سال جدید برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده مناسب نیست.   وی در خصوص اعلام تاریخ دقیق زمان برپایی نمایشگاه نیز گفت: شورای سیاست‌گذاری در جلسات آتی در این‌باره تصمیم‌گیری خواهد کرد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ -

اهدا کتاب

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ، یکسری از کتابهای فارسی پزشکی اهدا شده از طرف مدیریت مرکز موزشی درمانی طالقانی کودکان، بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

img_yw_news
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ -

کارگاه آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی

اخبار کتابخانه  : کارگاه آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن بهار علم و دانش و خیرمقدم  به دانشجویان جدیدالورود ، به اطلاع میرساند جهت آشنایی با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد مدارک علمی دانشگاه و عضویت در نرم افزار کتابخانه ، کارگاههایی به تفکیک دانشکده ها در روزهای تعیین شده ( به مدت 3 روز)  از ساعت 11 الی 13 برگزار میگردد که به شرح ذیل میباشد:  1. روز شنبه1398/07/06  دانشجویان دانشکده پزشکی و فناوری های نوین  2. روز یکشنبه 1398/07/07 دانشجویان دانشکده پیراپزشکی و بهداشت 3. روز دوشنبه 1398/07/08 دانشجویان دانشکده پرستاری ومامایی و دندانپزشکی و بین الملل

img_yw_news
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ -

خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از تاریخ ۴ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل مصلای امام خمینی (ره ) تهران برگزار گردید و تعداد  25 عنوان کتاب لاتین و 98 عنوان کتاب فارسی توسط کتابخانه مرکزی جهت استفاده در کتابخانه بیمارستان طالقانی خریداری شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ -

عدم تغییر ساعت کاری کتابخانه مرکزی

به اطلاع می‌رساند با توجه به ابلاغیه استانداری مبنی بر  کاهش ساعات کاری ادارات در استان گلستان ، ساعت کاری کتابخانه همچنان از ساعت 30/7 صبح الی 20 می‌باشد.

صفحه 1 از 2    
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کتابخانه بیمارستان طالقانی می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | taleghanilib

Designed & Developed by : Yektaweb